Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

Camper Park

Spędź wyjątkowy czas w okolicach Kłodzka, w Złotym Stoku. Poczuj bliskość natury, w otoczeniu zachwycających widoków, a to wszystko z własnego środka transportu. Zapraszamy na nasz camping! Zyskaj całkowitą niezależność i przeżyj przygodę życia. Camper Park został stworzony dla miłośników niesamowitych wycieczek, właśnie takich jak Ty. Gotowy na spędzenie chwil pod gołym niebem, by następnie udać się na nocleg do własnego kampera? Bo my jesteśmy gotowi na Twoją wizytę o każdej porze dnia i nocy!

camper-park

Camping Park Złoty Stok. Zaczęło się od planu…

Plany stworzenia tego typu obiektu pojawiły się u nas już kilka lat temu, ale dopiero teraz możemy pochwalić się oficjalną dostępnością naszego campingu dla wszystkich – jesteśmy pionierami tego typu miejsca na terenie Ziemi Ząbkowickiej! Goście mogą czuć się tu bezpiecznie, komfortowo i przede wszystkim – jak u siebie! Niezmiernie się cieszymy, że możemy być częścią kamperowej turystyki w najlepszym wydaniu. Odwiedź nasze pole namiotowe Camper Park, by spędzić tu niezapomniane chwile w otoczeniu natury!

Camping Złoty Stok. Dlaczego warto?

Zapewnij sobie chwile wytchnienia z dala od zgiełku miasta – bez ograniczeń, rezerwacji pokoi, organizacji noclegu dopasowanego do liczby podróżujących czy jeszcze innych aspektów. Stawiasz na podróże, które przy okazji są „szkołą przetrwania”? Nie ma lepszej okazji do przeżycia prawdziwej przygody niż camping. Kłodzko i okolice wciąż są przez Ciebie nieodkryte? Nie radzimy zwlekać – zaplanuj wycieczkę w te tereny, a następnie zatrzymaj się na naszym polu namiotowym (Camper Parku), by mieć gwarancję noclegu. Przygotowaliśmy teren, na którym możesz zaparkować swój pojazd noclegowy i to całkowicie za darmo – jedynymi opłatami są te związane z przyłączeniem do mediów według zużycia. Do jednego stanowiska możesz podłączyć aż 4 kampery!

Nie pozostawimy Cię też bez dodatkowych atrakcji, ponieważ w bliskim otoczeniu Camper Park (pola namiotowego Złoty Stok) znajduje się Kopalnia Złota, Średniowieczna Osada Górnicza, jak również Sztolnia Ochrowa.

Sprawdź nasz sklep on-line

Pamiątki z Kopalni Złota

basnie_okladka-600x750
65,00 
Niech te opowieści staną się dla Was przewodnikiem po Złotym...
PLANOWNIK_SLOWIANSKI-002-600x450
120,00 
Planer Słowiański w pięknej oprawie i o pięknym wnętrzu!
zielona-600x600
45,00 
Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii.
czytelnik-1-600x450
140,00 150,00 
Dla zimowych moli książkowych

Obczaj nasze
Social Media

Szukaj i stawiaj hasze #goldmine #kopalniazlota #osadagornicza #sredniowiecznaosada #zlotystok

Rzuć okiem na filmy naszych gości!

gacek-zakochany
gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.