Jesteśmy czynni codziennie, na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

Wieczór kawalerski w Kopalni Złota. Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł!

gacek-like
kopalnia złota

Przed Twoim najlepszym przyjacielem wielkie wydarzenie w postaci ślubu? Zapewne on, jak również Ty i reszta ekipy zastanawiacie się, w jaki sposób „uczcić” zwieńczenie tego wyjątkowego czasu, kiedy stan cywilny wciąż określany jest jako: kawaler. Jeśli to właśnie Tobie przypadła niesamowicie ważna rola świadka, to wiesz, że wiąże się z tym konieczność zorganizowania wieczoru kawalerskiego. Ale nie takiego, który będzie zwykłym wypadem na miasto. Zapewnij przyszłemu Panu Młodemu oraz reszcie Waszej grupy niezapomniane wrażenia! Nie wiesz, jak tego dokonać? Świetnie, że czytasz ten wpis, który przedstawi Ci maksimum możliwości. Zorganizuj najlepszy męski wieczór kawalerski, jakiego Śląsk i cała Polska dotąd nie widzieli – sprawdź, dlaczego musisz dokonać tego w naszej Kopalni Złota.

Wieczór kawalerski. Ile przed ślubem? Tydzień czy miesiąc?

Zanim o przyjemnościach… przed Tobą trochę spraw technicznych. Jeśli nie masz doświadczenia w planowaniu wieczoru kawalerskiego, pewnie rozmyślasz nad ustaleniem odpowiedniej daty. Już spieszymy ze wskazówką.

→ Przyjęło się, że wieczór kawalerski jest organizowany na tydzień lub dwa przed planowaną uroczystością. Jednakże…

… wcale nie musisz trzymać się tak sztywnych ram czasowych, zwłaszcza że potrzebujesz uwzględnić samą datę ślubu. Jeśli przypada ona na początku powszechnie przyjętego sezonu ślubnego, np. w kwietniu lub maju, możesz mieć spore ograniczenia w przypadku organizacji imprezy w plenerze (z uwagi na zmienne warunki pogodowe). Weź zatem pod uwagę fakt, kiedy ma miejsce ten ważny dzień, a dopiero według ustalonej daty planuj dalsze aktywności.

  1. Ślub w okresie czerwiec-wrzesień? Zorganizuj wieczór kawalerski wiosną lub latem, by skorzystać ze świetnej pogody i możliwości atrakcji na zewnątrz.
  2. Ślub na przełomie kwietnia i maja? Nic straconego! Możesz zorganizować kawalerski, uwzględniając atrakcje w zamkniętym obiekcie. A tych jest sporo!

Obecnie każdy miesiąc jest dobry na organizację ślubu, a co za tym idzie – wszystkie sezony są dobre na wyprawienie wieczoru kawalerskiego! Pozostaje tylko znalezienie odpowiedniej przestrzeni. I teraz właśnie o tym.
zwiedzanie kopalni

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

Miejsce wieczoru kawalerskiego nie powinno być przypadkowe – w końcu ma zapaść przyszłemu Panu Młodemu w pamięć na długo, śmiemy twierdzić, że nawet na całe życie! Wobec tego uwzględnij ciekawe miejsca na kawalerski z dala od Waszego miejsca zamieszkania. Będzie to znakomita opcja spędzenia wolnego czasu wyłącznie w męskim gronie, a nie ma co ukrywać – kiedy obowiązków przybywa, rzadko kiedy istnieją okazje do tego typu wycieczek. Świetnym rozwiązaniem będzie tutaj oczywiście Dolny Śląsk, gdzie znajduje się nasza Kopalnia Złota. A być może mieszkacie właśnie w tym rejonie? Wciąż będzie to idealna opcja, ponieważ zyskacie możliwość poznania tych terenów zupełnie od innej (lepszej) strony.

Jesteśmy w stanie zaproponować mnóstwo rozwiązań na wieczór kawalerski i to niezależnie od tego, w jakim okresie będzie on wyprawiany. Kopalnia Złota oferuje bowiem wiele możliwości – począwszy od zwiedzania, przez jedyne w Polsce podziemne spływy łodzią, kończąc na aktywnościach plenerowych, idealnych na sezon letni: ognisko czy wieczór karaoke nie stanowią dla nas żadnego problemu. Sam widzisz, że tutaj – w Kopalni Złota w Złotym Stoku – warto zorganizować wieczór kawalerski. Jakie atrakcje będą jednak najlepsze?

Wieczór kawalerski – pomysły. Dolnośląskie KOPALNIĄ inspiracji!

Wiesz już, że fajne miejsca na wieczór kawalerski to takie, które zapewnią Wam maximum rozrywki. Nasza Kopalnia Złota jest właśnie takim obiektem – gwarantujemy świetną atmosferę ostatniego wieczoru wolności, poza tym możemy zaproponować znakomite atrakcje. Kłodzko i okolice skrywają w sobie znacznie więcej, niż myślicie… Co zatem będzie dobrym rozwiązaniem na Wasz męski wypad?

  1. Wybijanie złotych monet – W Kopalni Złota w Złotym Stoku będziecie mieli możliwość wybicia własnych, prawdziwie złotych monet! Poczujecie się, jak rzemieślnicy mający władzę nad całym majątkiem ;). Wybite monety będą znakomitą pamiątką dla każdego z Was. Zachowane, z pewnością przywołają fantastyczne wspomnienia z wieczoru kawalerskiego!
  2. Spływ łodzią – zdążyliśmy o nim wspomnieć, więc teraz czas na przybliżenie tej możliwości. Wspólnie, całą grupą, wyruszycie w podziemny spływ łodzią, odkrywając zakamarki Kopalni Złota, a konkretniej mówiąc: zalanej części Sztolni Gertruda. Mrok, tajemnice… Czyż to nie jest zastrzyk adrenaliny w czystej postaci?
  3. Pole diamentowe – dlaczego? Ano właśnie dlatego, że to tutaj przyszły Pan Młody będzie mógł wykazać się swoimi zdolnościami i poszukać dla swojej narzeczonej… kawałków diamentów. A przecież nie od dziś wiadomo, że są one symbolem miłości oraz przede wszystkim wierności. Niech przyszła małżonka ma pewność, że podczas wieczoru kawalerskiego wszystko odbywało się pod kontrolą ;)!

Restauracja Kuźnia Smaków w Złotym Stoku. Czas na świętowanie!

Po zakończonych wojażach po terenie Kopalni Złota przyjdzie oczywiście czas na odpoczynek okraszony dobrym jedzeniem oraz piciem. I tutaj też nie zawiedziemy Waszych oczekiwań.

Odkryjcie możliwości, jakie daje Złoty Stok. Restauracja Kuźnia Smaków będzie świetnym zwieńczeniem wszelkich aktywności, gdyż to tutaj zjecie góry pysznych dań – od pieczonych ziemniaczków, przez mięso, po ryby, podane w naprawdę efektowny sposób. Jesteśmy w stanie zorganizować też ognisko, które może być okazją do wspominania Waszych wspólnych lat młodości. Powiało sentymentem, ale w końcu wieczór kawalerski także powinien zawierać taki element! Na tym etapie będziecie mogli wesprzeć przyszłego Pana Młodego, który zapewne na swój sposób stresuje się całym wydarzeniem i jego organizacją, choć nie pokazuje tego na pierwszy rzut oka. Zapewnimy Wam znakomitą atmosferę, pyszne jedzenie oraz oczywiście nie zapomnimy o alkoholu – to stały element wieczorów kawalerskich.
jedzenie w kuźni smaków

Komfortowy nocleg dla Waszej grupy w Złotym Stoku

Jak mogłeś już dostrzec, Kopalnia Złota w Złotym Stoku daje naprawdę wiele możliwości. Ale żeby zrealizować wszystkie zaplanowane aktywności, musisz wziąć pod uwagę przedłużenie tego jednego wieczoru! Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie weekend kawalerski, rozpoczęty w piątek wieczorem, a zakończony w niedzielę. Wówczas będziecie mieć pewność, że wycisnęliście z naszego obiektu maksimum – konieczne staje się jednak uwzględnienie noclegu. Ale o to z Kopalnią Złota wcale nie musisz się martwić!

Dysponujemy pokojami, a także pensjonatem, w którym będziecie mogli odetchnąć po sporej dawce aktywności w męskim gronie. Świetnie wyposażone apartamenty umożliwią Wam pozostawienie rzeczy w bezpiecznym miejscu, a po dniu całym przygód odpoczniecie w komfortowych łóżkach. Zapewniamy bezpłatny parking na terenie obiektu (co ma znaczenie, jeśli przyjedziecie samochodem), a do tego gwarantujemy dostęp do Wi-Fi, żebyście wciąż mogli pozostawać w kontakcie ze światem ;). Wyjazd na weekend kawalerski z noclegiem na terenie Kopalni Złota z pewnością każdemu z Was zapadnie w pamięć na długie lata!

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące wieczoru kawalerskiego – teraz już wiesz, kiedy i przede wszystkim GDZIE powinieneś go zorganizować, a także, o jakie atrakcje warto zadbać. Wciąż dysponujemy wolnymi miejscami, a wiemy też, że sezon weselny dopiero co się rozpoczął, zatem z pewnością zdążysz wyprawić wieczór kawalerski właśnie u nas! Kopalnia Złota z otwartymi ramionami czeka na wszystkich mężczyzn, którzy niedługo zamierzają powiedzieć TAK. Powiedzcie je także przygodzie, jakiej w tym stanie cywilnym nie powtórzycie nigdy więcej!

gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.