Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

gacek-diamenty

Organizacja imprez integracyjnych dla młodzieży, pracowników

Zobacz rozszerzone programy zwiedzania z fabułą dostosowane dla młodych i dorosłych

Nasza oferta dla grup

Planujesz zaskoczyć swoich pracowników, organizując im wyjątkowy wyjazd integracyjny? A może jesteś nauczycielem i szukasz miejsca, które zaciekawi Twoich uczniów niezależnie od wieku? Mamy coś dla każdego – pragniemy przedstawić ofertę przygotowaną specjalnie dla grup zorganizowanych. Nasza pomoc obejmuje wszystkie etapy pobytu, tj. od zapewnienia noclegu, przez wyżywienie i atrakcje, aż po transport. Z nami nie ma mowy o nudzie! Sprawimy, że wizyta u nas stanie się jednym z najlepszych wydarzeń w życiu szkoły czy firmy. Poznaj moc atrakcji dla każdej z grup!

Oferta dla
młodych i dorosłych

Gra scenariuszowa

Gra scenariuszowa „Złoto Maxa Winklera” to zwiedzanie z fabułą mające na celu integrację. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, zarówno dzieci jak i dorosłych.

3,5h

od 115

Wycieczki szkolne

Nasze wycieczki szkolne to doskonała zabawa dla dzieci, które poznają tajemnice starej kopalni złota, staną się uczestnikami „gorączki złota”, i własnoręcznie je wypłuczą. Całkowicie zrywamy z nudą!

2-3 Dni

od 339

Zwiedzenie z fabułą to doskonała zabawa!

Zabawy integracyjne dla młodzieży licealnej?
Dla nas to nie problem!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nastolatkowie są w takim wieku, że zabawy integracyjne mogą nie kojarzyć się im zbyt dobrze… Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odczarować złe wrażenie na temat zajęć integracyjnych! Dla młodzieży w przedziale wiekowym 14-19 zorganizowanie ciekawej imprezy może być trudne, jednak my podołamy każdemu wyzwaniu – zaplanujemy event w taki sposób, aby zadania integracyjne dla młodzieży nie były dla nich… żenujące ;). Jako wychowawcy grup licealnych czy technikum możecie być pewni, że Wasi uczniowie wyniosą z nich naprawdę wiele. Już teraz zaplanujcie wycieczkę do naszej Kopalni Złota, a gwarantujemy, że zorganizowane tutaj zabawy integracyjne dla młodzieży ucieszą naprawdę każdego uczestnika wyjazdu grupowego!

Firmowa impreza integracyjna. Pomysł trafiony w 10!

Każdą firmę, niezależnie od branży, tworzą ludzie. A musisz wiedzieć, że relacje między pracownikami zdecydowanie przekładają się na lepsze prosperowanie placówki. Jako jej przedstawiciel zadbaj więc o to, by zapewniać im jak najwięcej rozrywki poza pracą – doskonałą opcją będą imprezy integracyjne. Organizacja spędza Ci sen z powiek? Na szczęście jesteśmy my! Powierz nam zaplanowanie całego wydarzenia, a zyskasz pewność, że eventy integracyjne przebiegną bez zbędnych komplikacji. Miła atmosfera, przyjemna zabawa (w tym gry zespołowe integracyjne dla dorosłych), nocleg, wyżywienie… Czego chcieć więcej? Zadbamy o to, by wypad zorganizowany dla pracowników przyniósł same dobre chwile i był wspominany jeszcze przez długi czas po powrocie do firmy.

Osoby dorosłe

Integracja i ekstrema

Organizujemy firmowe imprezy integracyjne kompleksowo, poprzez zapewnienie noclegu, wyżywienia oraz programu. Program może być tak skonstruowany aby pozostał czas na organizacje szkoleń, konferencji, oraz zajęć edukacyjnych.

1/2/3 Dni

Oferta pobytu dla grup

Grupy zorganizowane mogą liczyć na naszą pomoc przy imprezach 1, 2, 3-dniowych. Posiadamy dwa ośrodki noclegowe, które są do dyspozycji grupy, restaurację i bar oraz bardzo rozległy teren, pełen atrakcji .

3 Dni

od 499

Zwiedzenie z fabułą to doskonała zabawa!

Zadania integracyjne dla grupy. Na czym polegają?

Wiemy, że każda grupa jest inna – w jednej znajdują się dorośli, w tym np. pracownicy danej spółki, podczas gdy w drugiej członkami będą uczniowie. Oznacza to, że musimy dopasować poziom trudności, jak również ogólny charakter imprezy integracyjnej do wszystkich uczestników. Możemy jednak zapewnić, że powierzając nam organizację wyjazdów grupowych, zyskasz kompleksową usługę: od zaplanowania strategii po konkretny scenariusz. Jesteśmy w stanie zaproponować szereg gier, które odbywają się w terenie, jak również wiele rozrywki indoor, tzn. w obiekcie. Wszystko po to, by każdy uczestnik był na maksa zadowolony!

gra na wagę złota

Najlepszą propozycją są oczywiście imprezy integracyjne z noclegiem, ponieważ mamy szansę na rozłożenie aktywności w czasie – jednego dnia pracownicy bądź młodzież licealna będą rozwiązywać zadania, podczas gdy kolejnego skupią się na przyjemnościach oraz zwiedzaniu. Spotkania integracyjne upływające z dala od konkretnej, dobrze znanej placówki, powinny przecież trwać jak najdłużej!

Integracja z noclegiem to zawsze dobry pomysł, ponieważ:

  • można zaplanować ćwiczenia integrujące grupę na wielu wymiarach, podzielone na konkretne dni – jednego dnia będą to aktywne gry zespołowe w plenerze, drugiego zajęcia integracyjne skupiające się na zadaniach umysłowych, kolejnego zaś uczcicie pobyt imprezą. Brzmi jak plan idealny…;
  • organizacja imprez integracyjnych z dala od siedziby firmy czy szkoły może być skomplikowana – nie traćcie czasu na dojazdy. Warto przeznaczyć go na nasze atrakcje, podczas których wspólnie spędzicie czas na czymś innym niż praca; 
  • wyjazdy grupowe (na wakacje i nie tylko) trwające dłużej niż jeden dzień są w stanie zbliżyć do siebie uczestników, poprawiając między nimi relacje bądź nawiązując te zupełnie nowe. Zgraj swój zespół pracowników, by zapewnić sobie jeszcze lepsze wyniki w pracy – tak, to ma znaczenie!

Już teraz skontaktuj się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły dot. organizacji wyjazdu grupowego z elementami gier i zabaw integracyjnych dla wszystkich uczestników. Jesteśmy tu dla Was!

Sprawdź nasz sklep on-line

Pamiątki z Kopalni Złota

basnie_okladka-600x750
65,00 
Niech te opowieści staną się dla Was przewodnikiem po Złotym...
PLANOWNIK_SLOWIANSKI-002-600x450
120,00 
Planer Słowiański w pięknej oprawie i o pięknym wnętrzu!
zielona-600x600
45,00 
Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii.
czytelnik-1-600x450
140,00 150,00 
Dla zimowych moli książkowych

Obczaj nasze
Social Media

Szukaj i stawiaj hasze #goldmine #kopalniazlota #osadagornicza #sredniowiecznaosada #zlotystok

Rzuć okiem na filmy naszych gości!

gacek-zakochany
gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.