Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 16:45

Firmowa impreza integracyjna – stwórz złotą drużynę!

gacek-like
gra na wagę złota

Nic tak nie integruje jak wspólna zabawa! To dlatego wiele przedsiębiorstw decyduje się na organizację imprez firmowych. Aby wszystko przebiegło sprawnie, dobrze jest zdecydować się na profesjonalne oferty, a taka jest propozycja Kopalni Złota. Tutaj można znaleźć wszystko, czego potrzeba na spotkaniu integracyjnym – przestrzeń, wyjątkowe atrakcje oraz pyszne jedzenie. Co dokładnie zapewnimy i dlaczego warto wybrać właśnie nas? Zapraszamy do lektury.

Zostańcie u nas dłużej

Nasza lokalizacja umożliwia organizację nawet kilkudniowych imprez, gdyż na terenie otaczającym Kopalnię Złota znajdują się miejsca noclegowe. Dzięki możliwościom kompleksu łatwo można zaplanować atrakcje. Oferujemy różne zabawy, ale nie brakuje tutaj przestrzeni na przeprowadzenie spotkań edukacyjnych czy konferencji. Z łatwością można więc połączyć rozrywkowy charakter wyjazdu z aspektem bardziej szkoleniowym bądź informacyjnym.

Niezmierzone pokłady radości

Organizując eventy integracyjne dla firm, trzeba pamiętać o tym, że wspólna zabawa powinna zbliżyć do siebie pracowników, a także pomóc im oderwać się od codzienności. Zrelaksowany oraz zgrany zespół większa prawdopodobieństwo sukcesu całego przedsiębiorstwa.

Scenariusz na dobrą zabawę

Na terenie Kopalni Złota można liczyć na ekscytujące rozrywki, a jedną z najciekawszych jest gra scenariuszowa. Odbywająca się na terenie Kopalni zabawa jest zajmująca i pozwala zapoznać się z niezwykłą historią tego miejsca. Uczestniczą w niej osoby podzielone na grupy – zabawa umożliwia jednocześnie współpracę wewnątrz zespołów oraz rywalizację między nimi. A wszystko to oczywiście z uśmiechem na twarzy!

gra integracyjna w trakcie firmowego spotkania

Zdobywcy złota i spływ łodzią

Kopalnia Złota to miejsce, gdzie można… znaleźć złoto. Oferujemy zabawę w poszukiwaczy tego kruszcu. Jest to niepowtarzalna okazja do samodzielnego pozyskania cennego pierwiastka, nie brakuje więc emocji.

Kolejną związaną z kopalnią atrakcją jest podziemny spływ łodzią, który odbywa się w zalanej części sztolni Gertruda.

Dla miłośników aktywnych rozrywek

Na terenie kompleksu można przeprowadzić także bitwę paintballową – na poligonie bądź w podziemiach kopalni. W pobliżu dostępny jest park linowy z najdłuższymi i najwyżej zawieszonymi tyrolkami w Europie. Tego typu atrakcje sprawiają, że firmowe imprezy zapadają w pamięć pracowników na długo.

Zasłużony odpoczynek

Podczas firmowej imprezy integracyjnej równie ważny jak ciekawe atrakcje jest catering. Restauracja znajdująca się na terenie kopalni oferuje pyszne posiłki. W jej pięknych wnętrzach można zorganizować też wieczorne biesiady.

Ciekawe, pełne wyzwań i emocji imprezy integracyjne na długo zapadają w pamięć uczestników. Przy ich organizacji należy wiązać pod uwagę możliwości grupy, tak by każdy mógł miło spędzić czas i zintegrować się z pozostałymi. Dzięki ofercie Kopalni Złota wszyscy będą zadowoleni i stworzą zespół na medal… złoty medal!

Pozostałe artykuły

kopalnia złota
gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 16:45.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.