Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

Spotkanie z Mikołajem

MIKOŁAJ W KOPALNI ZŁOTA

Ho, ho, ho! Słyszysz? To Święty Mikołaj, który właśnie przybył do Kopalni Złota.

Znalezienie go nie będzie takie proste, jednak zaufaj intuicji naszego gnoma… on wie, jak dotrzeć do Mikołaja, a my pozyskaliśmy od niego te cenne informacje! Przeżyj tegoroczne święta Bożego Narodzenia w pełni – pod znakiem magii i wyjątkowych chwil, aby zapamiętać je jako najlepsze z całego dzieciństwa. Zapraszamy Cię na teren naszego obiektu, gdzie po zwiedzaniu będziesz miał okazję poznać św. Mikołaja osobiście – nie żartujemy! Czeka on na każde grzeczne dziecko. Musisz wiedzieć, że przez cały rok patrzył na dobre uczynki… i zobaczył, że zasługujesz na coś wyjątkowego. Jesteś gotowy na to spotkanie? Z Mikołajem nie ma mowy o świątecznej nudzie! Czekają na Ciebie atrakcje w postaci poszukiwania magicznych minerałów lub nawet warsztaty malowania świątecznych figurek! Wszystko okraszone pyyyysznym jedzeniem oraz gorącymi napojami. Czy może być coś przyjemniejszego? Czas na wykupienie pakietu bałwankowego lub reniferowego, by spotkanie ze świętym Mikołajem nie było tylko marzeniem!

KOPALNIA_ZLOTA_ODERTA_MIKOLAJKI2023

mikołaj w średniowiecznej osadzie górniczej

OSADA_MIKOLAJ2023-1-1024x721

Spotkanie z Mikołajem. Kłodzko, Złoty Stok

Będąc na Dolnym Śląsku w okresie świątecznym, np. na Górniczym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Złotym Stoku, nie sposób nie zajrzeć do naszej Kopalni Złota. W końcu atrakcje u nas trwają cały rok! Zapraszamy wszystkie grupy przedszkolne i szkolne do odwiedzenia Kopalni, a następnie do odbycia spotkania z Mikołajem. To jednak nie wszystko… W okresie od 27.11. do 10.12. macie szansę zawitać do Magicznej Wioski, czyli osady, która prezentuje się wprost zjawiskowo! Zobaczycie tutaj, jak działa mikołajowa poczta, a Elf przeprowadzi Was przez cały obiekt, opowiadając ciekawe anegdoty z życia św. Mikołaja oraz jego pomocników. Będzie zabawy co niemiara! Każde dziecko może poczuć tutaj prawdziwą magię świąt, którą nie zawsze udaje się osiągnąć w domowym zaciszu. Warto zadbać o to, by okres dziecięcych lat kojarzył mu się z ciekawą formą spędzania świąt – trzeba budować wspomnienia, które pozostaną z nim do końca życia!

Już teraz jako nauczyciel lub opiekun dokonaj rezerwacji, by mieć pewność, że Twój maluch będzie miał możliwość osobistego spotkania z Mikołajem. Dolny Śląsk czeka na całą Waszą grupę. Również i Ty odkryj w sobie wewnętrzne dziecko – przeżyj święta Bożego Narodzenia pełne magii oraz wyjątkowości. Bo w tym roku zdecydowanie na nie zasłużyłeś!

Sprawdź nasz sklep on-line

Pamiątki z Kopalni Złota

basnie_okladka-600x750
65,00 
Niech te opowieści staną się dla Was przewodnikiem po Złotym...
PLANOWNIK_SLOWIANSKI-002-600x450
120,00 
Planer Słowiański w pięknej oprawie i o pięknym wnętrzu!
zielona-600x600
45,00 
Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii.
czytelnik-1-600x450
140,00 150,00 
Dla zimowych moli książkowych

Obczaj nasze
Social Media

Szukaj i stawiaj hasze #goldmine #kopalniazlota #osadagornicza #sredniowiecznaosada #zlotystok

Rzuć okiem na filmy naszych gości!

gacek-zakochany
gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje
Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.