Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

Kompleks atrakcji w Złotym Stoku – morze możliwości

gacek-like
Sztolnia Ochrowa

Zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku to idealny pomysł na weekendowy wyjazd, uatrakcyjnienie ferii lub wakacji w Sudetach, a nawet firmową imprezę integracyjną. To prawdziwa moc atrakcji dla osób w każdym wieku. Można ciekawie spędzić tutaj cały dzień, a nawet… zostać na noc. W dzisiejszym wpisie skupimy się na możliwościach, jakie daje nasz kompleks. Po tej lekturze będziesz miał pewność, że warto nas odwiedzić.

Sam wybierasz, co chcesz zobaczyć

Na terenie kompleksu można liczyć na różnego rodzaju atrakcje. Przed przyjazdem do nas dobrze jest określić, czy chce się zwiedzić wszystkie, czy tylko część z nich. Dostępne są:

Dobrym pomysłem jest połączenie zwiedzania tych miejsc. Przygotowaliśmy różne kombinacje, a ceny biletów łączonych są atrakcyjniejsze. Czasem jednak, np. ze względu na ograniczony czas, trzeba zdecydować się tylko na jedną lub dwie atrakcje. Ale spokojnie – nie stanowi to problemu, a raczej będzie powodem do odwiedzenia nas ponownie!

Poza głównymi propozycjami dostępne są także atrakcje uzupełniające, takie jak podziemny spływ łodzią, płukanie złota czy wybijanie złotych monet. Wszystkie punkty programu przygotowane zostały profesjonalnie, dzięki czemu można liczyć na wciągającą zabawę ze sporą dawką wiedzy o wydobywaniu złota i dawnych praktykach górniczych. Dla grup dostępna jest też niezwykle wciągająca gra terenowa.

Wszystko na miejscu – u nas posilisz się i wyśpisz

W kompleksie poza wieloma aktywnościami związanymi atrakcjami można liczyć także na chwilę oddechu. Na miejscu znajduje się restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie – dziecko, weganin czy fan tradycyjnych polskich smaków. Gdy po intensywnym zwiedzaniu zgłodniejecie, nie trzeba tracić czasu na szukanie miejsca z pysznym jedzeniem.

restauracja kuźnia smaków

Na terenie kompleksu, a także w jego bliskiej okolicy, można też liczyć na miejsca noclegowe. Wygodne i dobrze wyposażone pokoje stanowią idealną bazę wypadową do zwiedzania kopalni, ale także do trekkingu w malowniczej okolicy Złotego Stoku.

Wyjątkowy pomysł na wycieczkę szkolną lub integrację firmową

Dostępne w naszym kompleksie atrakcje zachwycają dzieci, dlatego jego odwiedziny są doskonałym pomysłem na wycieczkę szkolną. Jednak nie tylko maluchy mogą liczyć tutaj na dobrą zabawę. Dorośli także doceniają to miejsce! W związku z tym wśród naszych propozycji znajduje się organizacja imprezy integracyjnej dla firm. Wspólnie spędzony czas i to w tak niezwykłym miejscu jak Kopalnia Złota może pomóc w zacieśnieniu więzów między pracownikami, a to jest przecież celem takich wyjazdów.

Jak widać, zwiedzanie kompleksu może być rozrywką dla par, rodzin, a także szkół czy firm. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjdzie z uśmiechem na twarzy. Do zwiedzania atrakcji nie trzeba się specjalnie przygotowywać, choć warto pamiętać, że temperatura w kopalni może być dość niska, a w sztolni jest mokro. Dobrze więc wziąć coś cieplejszego do ubrania oraz założyć wodoodporne buty. Gotowi na dawkę przygód?

gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.