Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

Wigilie firmowe w Kopalni Złota

gacek-like
organizacja wigilii firmowej w kopalni złota

Końcówka roku to czas wyjątkowych spotkań – tych rodzinnych, ale nie tylko. Niemal przez cały grudzień organizowane są bowiem wigilie pracownicze, które dla wielu firm stały się okazją do integracji. Świąteczna impreza może być jednak organizacyjnym wyzwaniem. To dlatego warto powierzyć jej przygotowanie profesjonalistom. Istotną rolę odgrywa też miejsce tych spotkań, a idealną i niebanalną przestrzeń stanowi nasza Kopalnia. Każda spędzana tu chwila jest na wagę złota! Dlaczego warto zdecydować się na spotkanie wigilijne właśnie u nas? Przekonajcie się!

Zalety organizacji spotkania świątecznego dla pracowników

W pierwszej kolejności trzeba zastanowić się, dlaczego organizacja wigilii pracowniczej to dobry pomysł. Otóż firmowa impreza jest jednym z najefektywniejszych sposobów na lepsze poznanie się osób z zespołu i zmotywowanie ich do stawiania czoła wyzwaniom po powrocie do pracy. Przedświąteczny okres jest ku temu doskonałą okazją, dodatkowo charakterystyczna dla tego czasu atmosfera sprawi, że zacieśnianie więzi będzie łatwiejsze.

Zbliżający się koniec roku skłania także do refleksji, a spotkanie z pracownikami na neutralnym gruncie, w miłych okolicznościach, to idealny moment na podsumowanie ważnych spraw firmowych i przedstawienie nowych celów. Wigilia pracownicza może być więc połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Ponadto ciekawa, pełna atrakcji impreza postawi pracodawcę w dobrym świetle.

pierogi z cebulką

Złoty czas świąteczny w naszej Kopalni

W Kopalni Złota oferujemy wiele ciekawych aktywności oraz zajmujemy się organizacją różnych eventów integracyjnych, także tych świątecznych. Wigilię u nas polecamy wszystkim, których interesuje wyjątkowe miejsce na imprezę firmową. W Kopalni można liczyć bowiem na uroczystą kolację, pełną tradycyjnych polskich dań wigilijnych. Ta odbywa się w jednej z dwóch sal:

  • w Kuźni Smaków – do 50 osób,
  • w Starej Kruszarni – do 100 osób.

Potrawy to jednak nie wszystko – liczy się też wystrój i atmosfera. Piękna okolica, w jakiej położona jest nasza Kopalnia, sprawia, że goście już na wstępnie są zachwyceni. Równie atrakcyjnie jest we wnętrzu każdej z naszych sal. Świąteczne dekoracje pozwalają w pełni poczuć ducha tych wyjątkowych dni w roku. Dysponujemy też sprzętem muzycznym, dzięki czemu można cieszyć się dźwiękami świątecznej muzyki, co sprzyja budowaniu przyjemnej atmosfery.

Organizacja wigilii firmowej ma wiele zalet, a zaaranżowanie jej w naszej Kopalni Złota to gwarancja sukcesu. Przygotowana przez nas pełna oferta sprawia, że nie trzeba martwić się o nic – dajemy do dyspozycji pięknie udekorowaną salę, zapewniamy obsługę oraz pyszne jedzenie. W naszym kompleksie dostępne są miejsca noclegowe, dlatego pracownicze spotkanie świąteczne może przerodzić się w kilkudniowy wyjazd integracyjny. Ciekawie spędzony czas pozwoli Waszej grupie lepiej się poznać i zbliżyć do siebie.

gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.