Gry
scenariuszowe

Połączenie przygotowanych atrakcji w ciekawy scenariusz rozrywkowy

Zwiedzanie z Fabułą

Zwiedzanie z fabułą, jest to gra scenariuszowa mająca na celu integrację. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, zarówno dzieci jak i dorosłych. Jednak scenariusze dla dzieci są nieco okrojone lub uproszone by zapewnić zabawę każdej grupie adekwatnie do wieku.

 

Grupa zostaje podzielona na zespoły, z reguły 10-osobowe. Wśród każdego zespołu wybierany jest lider grupy oraz skarbnik. Na wyposażeniu każdy zespół otrzymuje mapę, na podstawie której będzie się poruszał oraz sakwę na znalezione skarby. Każdy zespół przyjmuje wybrane przez siebie barwy, nazwę i okrzyk motywujący wszystkich członków zespołu.

Dwa scenariusze

Obecnie posiadamy dwa scenariusze, pierwszy dla dorosłych i drugi dla młodzieży, oba są rozgrywane na terenie Kopalni Złota i Średniowiecznej Osady Górniczej.

Po rozpoczęciu zabawy, każdy zespół wykonuje te same konkurencje z określonego scenariusza, ale w innej kolejności. To powoduje, że każdy z zespołów ma równe szanse na wygraną.

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gotowi jesteśmy wymieszać ze sobą zadania z obu scenariuszy, które wg klienta są najciekawsze. Do wspomnianych scenariuszy grupa może również dodać zadanie wymyślone przez siebie lub atrakcję występującą w naszej ofercie np.: grę w paintballa.

Cena i Czas trwania

Zwiedzanie z fabułą trwa 3 – 3,5 godziny.

  • 115 zł/os. dla dorosłych (z ogniskiem +5 zł/os.)
  • 95 zł/os. dla młodzieży (z ogniskiem +5 zł/os.)

 

Cena zwiedzania z fabułą zawiera: realizację scenariusza, pamiątkowego dukata, Certyfikat Zdobywcy Kopalni Złota/ Certyfikat Podróży w czasie, dla każdego uczestnika, oraz drobny upominek dla zwycięskiego zespołu.

Zwiedzanie z fabułą w podanych cenach skalkulowane zostało dla grupy liczących min. 20 osób.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację na min. 7 dni przed planowaną realizacją zamówienia.

Po zwiedzaniu z fabułą polecamy organizację ogniska z kiełbaską, kolacji lub biesiady w restauracji „Karczma w Starej Kuźni”, znajdującej się na terenie Kopalni Złota.

Sprawdź nasz sklep on-line

Pamiątki z Kopalni Złota

Kalendarz Słowiański 2022 – przedsprzedaż

70,00 
Kalendarz dostępny w przedsprzedaży. Kupując teraz otrzymasz go w połowie...

Baśnie i Legendy Gór Złotych

50,00 
Niech te opowieści staną się dla Was przewodnikiem po Złotym...

Paczka czytelnika

100,00 
Dla wędrujących moli książkowych

Reichenstein – niezapomniana ojczyzna

70,00 
Niezapomniana ojczyzna po trzydziestu latach

Obczaj nasze
Social Media

Szukaj i stawiaj hasze

Rzuć okiem na filmy naszych gości!