Jesteśmy czynni codziennie. Na zwiedzanie wystarczy przyjechać, bilety dostępne są na miejscu. Rezerwacja telefoniczna co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w miarę wolnych miejsc) konieczna jest jedynie na podziemny spływ łodzią. Zapraszamy!

Dzisiaj otwarte Wpadnij do nas Zapraszamy Codziennie
9:00 - 17:30

gacek-diamenty

Gry
scenariuszowe

Połączenie przygotowanych atrakcji w ciekawą grę terenową

GRA na wagę złota

Przemień się w prawdziwego zdobywcę, biorąc udział w jednej z naszych topowych zabaw, którą jest gra terenowa. Poszukiwanie skarbu to znakomita rozrywka dla dorosłych, a także dla dzieci. Wspólnymi siłami zgromadźcie największą ilość kruszcu, jaką zdołacie odnaleźć na wyznaczonym terenie. Nie jest to takie proste, dlatego od razu mierzcie siły na zamiary! Pamiętajcie jednak, że ostatecznie liczy się świetna zabawa, a tego nie można odmówić przygotowanej atrakcji. Zbierz ekipę i podejmij wyzwanie! Trzy godziny świetnej zabawy dla Ciebie oraz Twojej grupy gwarantowane.

Zdobądź najwięcej złota i wygraj grę!

Szukanie skarbu – gra terenowa. O co w tym wszystkim chodzi?
  • Uczestnicy dzielą się na drużyny i od tej chwili zyskują miano poszukiwaczy złota.
  • Celem gry terenowej jest zdobycie jak największej ilości złota – fizycznie oraz wirtualnie. Jak je zgromadzić? To proste! Skanuj kody QR, wykonuj zadania, a także odpowiadaj na pytania przy użyciu specjalnej aplikacji.
  • Szukanie skarbów – zabawa dla dzieci i dorosłych – pokaże, czy umiecie działać w grupie, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel!

Wszystkie drużyny biorące udział w poszukiwaniu skarbów otrzymują od organizatora niezbędny sprzęt:

  • plecaki,
  • mapy,
  • złoto,
  • telefony komórkowe.
Kopanie złota – poznaj naszą Kopalnię!

Szukanie złota odbywa się na terenie XVI-wiecznej zabytkowej Kopalni Złota w Złotym Stoku, dzięki czemu uczestnicy grupowego wyjazdu mają możliwość poznania sekretów obiektu z całkiem innej strony… Przy pomocy specjalnych map będziecie poruszać się po sztolniach i zakamarkach Kopalni, rywalizując między sobą. W przewodniku poszukiwaczy złota znajdziecie także mnóstwo ciekawych informacji dotyczących historii obiektu. Podejmiesz wyzwanie? Zgłoś się do nas, aby otrzymać więcej wskazówek i ciekawostek dot. gry terenowej. Dla dzieci, młodzieży, dorosłych… – nasza zabawa zaskoczy każdego miłośnika przygód!

Gra scenariuszowa. 3 etapy

ETAP I

Odbywa się całkowicie na zewnątrz, a jego celem jest zdobycie specjalnego, 9-cyfrowego numeru telefonu. Po dodzwonieniu się na poprawny numer usłyszycie: „WITAJCIE TU HAJER…”, a następnie uzyskacie specjalne hasło, które musicie powtórzyć na finale tego etapu gry. Każda z drużyn otrzyma mapę, na której widnieje 6 czerwonych kropek – to miejsca, w których należy szukać QR kodów z zagadkami.

ETAP II

Drugi etap gry odbywa się całkowicie w Sztolni Czarna. Tutaj liczy się wykonanie jak największej ilości zadań bonusowych. Uzyskane po ich ukończeniu odpowiedzi wpisujemy do specjalnej aplikacji, która działa całkowicie offline. Zadania znajdują się na trasie zwiedzania w widocznych miejscach, na QR kodach, banerach oraz tablicach. Odpowiedzi mogą być tekstowe lub w postaci cyfr/liczb. Każda treść zadania zaczyna się od słów, np. ZADANIE NR 3.

ETAP III

Przy pomocy specjalnej mapy będziecie poruszać się po korytarzach Sztolni Gertruda, aby zdobyć jak najwięcej złota. Samorodki oznaczają punkty, gdzie w widocznych miejscach znajdują się kody QR lub bannery z zadaniami z aplikacji. QR skanujecie w dowolnej kolejności.

ZAKOŃCZENIE

Na koniec są dwa dodatkowe pytania od organizatora oraz podliczanie punktów. Wygrywa drużyna z jak największą ilością zgromadzonego złota.

Cena i czas trwania gry terenowej

Gra Na Wagę Złota trwa 2,5 – 3 godziny.
  • 150 zł/os. dla dorosłych (z ogniskiem od 25 zł/os.)
  • 115 zł/os. dla młodzieży (z ogniskiem od 25 zł/os.)
Cena zwiedzania z fabułą zawiera: realizację scenariusza, pamiątkowego dukata, Certyfikat Zdobywcy Kopalni Złota/Certyfikat Podróży w czasie dla każdego uczestnika oraz drobny upominek dla zwycięskiego zespołu. Gra w podanych cenach skalkulowana została dla grupy liczących min. 20 osób. Przy większych grupach możliwość negocjacji cen.

Rezerwacja i informacja – Marek Borowiec 
tel. 748 175 574
integracje@kopalniazlota.pl

Zobacz, jak się u nas bawili pracownicy Dworu Elizy.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację na min. 7 dni przed planowaną realizacją zamówienia.

Na zakończenie gry polecamy organizację ogniska z kiełbaską, kolacji lub biesiady w restauracji „Kuźnia Smaków”, znajdującej się na terenie Kopalni Złota.

Galeria Zdjęć

Sprawdź nasz sklep on-line

Pamiątki z Kopalni Złota

basnie_okladka-600x750
65,00 
Niech te opowieści staną się dla Was przewodnikiem po Złotym...
PLANOWNIK_SLOWIANSKI-002-600x450
120,00 
Planer Słowiański w pięknej oprawie i o pięknym wnętrzu!
zielona-600x600
45,00 
Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii.
czytelnik-1-600x450
140,00 150,00 
Dla zimowych moli książkowych

Obczaj nasze
Social Media

Szukaj i stawiaj hasze #goldmine #kopalniazlota #osadagornicza #sredniowiecznaosada #zlotystok

Rzuć okiem na filmy naszych gości!

gacek-zakochany
gacek-bezsennosc
Godziny
otwarcia

Kompleks atrakcji w Kopalni Złota czynny jest codziennie.

Dzisiaj otwarty jest w godzinach: 9:00 – 17:30.
Godziny otwarcia poszczególnych atrakcji mogą się różnić.

Wyróżniamy
dwa sezony
Sezon letni

od 1 kwietnia do 31 października
kompleks czynny:
9:00- 18:00

Sezon Zimowy

od 1 listopada do 31 marca
kompleks czynny:
9:00- 17:00

Cennik
biletów
Programy
zwiedzania
Oferta dla
grup i szkół
Rezerwuj bilet
Praktyczne informacje

Zwiedzaj
z przewodnikiem

Cennik
biletów
Programy zwiedzania
Oferta dla grup i szkół
Kup bilet
Praktyczne informacje
gacek-slimak
Twoja prywatność ma dla nas znaczenie

Pliki cookies i podobne technologie są używane na naszych stronach w celu personalizacji treści i reklam, dostarczania i ulepszania funkcji produktów oraz analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. Kontynuując korzystanie z naszych witryn i usług, zgadzasz się na użycie tych plików cookie i podobnych technologii.